Karel Gaziosmanpaşa Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

158522279Nur İletişim Hizmetleri, 20 yıldır müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi prensip edinerek, hızla ilerlemektedir. Ana faaliyet alanları firma ve kurumların haberleşme sistemleri, çok noktalı kurumlarda telefon şebekesi ve çagrı merkezi sistemlerinin projelendirmesi, kurulum ve satış sonrası destek hizmetleridir.

Nur İletişim Hizmetleri, yurtiçinde çeşitli sektörlerden kuruluşlara örnek gösterilen çözümler üretmektedir. İşletmelere bir yandan haberleşme ve operasyonel ihtiyaçları karşılayan çözümler üretilirken, bir yandan da hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olunmaktadır.

Karel`in çözüm ortağı olan Nur iletişim , haberleşme çözümlerini bu platformları kullanarak geliştirmektedir.

Bünyesindeki uzman personeli ile eğitim programlarına katılan Nur İletişim müşterilerine kaliteli ve yeni çözümleri uygulamaktadır.Bilişim sektöründe insan faktörünün önemini bilen Nur İletişim, müşterilerin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir.

Nur İletişim Hizmetlerinin hedefi; müşterilerine, verdiği üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır.

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.